[]
[]
[]
[]
Proponujemy naukę zachowań,  umiejętności społecznych i naukę technik sportowych w wymarzonych, bezpiecznych miejscach pod okiem wykwalifikowanej, czujnej i otwartej kadry. W pięknych okolicznościach przyrody, w miłym towarzystwie łączymy zabawę z  nauką. Proponujemy zabawy terenowe, strategiczne, taktyczne, które uczą współdziałania w grupie. Zajęcia prowadzone są przez cały czas trwania wyjazdu w małych grupach do 15 osób. Każdą grupą opiekuje się dwóch wychowawców-instruktorów. Kadra jest z dziećmi przez cały dzień, budzi dzieci, prowadzi zajęcia, opiekuje się podczas posiłków oraz kładzie spać, nie raz czytając i opowiadając ciekawe historie. Wraz z młodzieżą gramy, śpiewamy, pływamy, skaczemy i budujemy, maskujemy, uczymy się i BAWIMY. Dzięki stałej, sprawdzonej, wykwalifikowanej kadrze gwarantujemy bardzo wysoką jakość prowadzonych zajęć.

Profesjonalny, bezpieczny, różnorodny sprzęt, który posiadamy pozwala na prowadzenie ciekawych zajęć dla różnych grup wiekowych o różnych zainteresowaniach. Nasze wyjazdy wolne są od alkoholu, papierosów, innych używek, od gier komputerowych oraz telefonów komórkowych. Na zakończenie każdej zielonej szkoły wszystkie dzieci dostają od nas pamiątkowe dyplomy i  płyty CD ze zdjęciami z wyjazdu.
baza noclegowa w Nowym Dębcu | ośrodek SportFan | nocleg Nowy Dębiec | zielone szkoły organizacja | zielone szkoły oferty | zielone szkoły Wielkopolska
Zielone szkoły mają charakter tematyczny, ale zawsze towarzyszą im zabawy oraz zajęcia sportowe i rekreacyjne. Sportowe wyjazdy organizowane są po to, by uczestnicy mogli poznać podstawy różnych dyscyplin sportowych. Tutaj dzieci i młodzież wprowadzane są krok po kroku w tajniki np. żeglarstwa, kajakarstwa, wspinaczki. Na takich wyjazdach kształtuje się osobowość, umiejętność życia w grupie, współpracę, komunikację, zauważanie swoich indywidualnych potrzeb oraz motywację.